Formularz kontaktowy
x

NAPISZ DO NAJBLIŻSZEGO SALONU

Znajdź dystrybutora
x

SKONTAKTUJ SIĘ Z WYBRANYM SALONEM

Serwis

SERWIS POGWARANCYJNY

W ramach pakietu usług VIDOK oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny obejmujący naprawy i konserwacje zakupionej w naszej firmie stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium.
Okna i drzwi wymagają regularnych przeglądów, głównie przeprowadzania okresowych zabiegów konserwujących oraz regulacji pracy okuć, które są gwarancją jej prawidłowego długoletniego funkcjonowania. Niewłaściwa konserwacja lub jej brak może bowiem spowodować utratę gwarancji na produkt i obniżenie jego wartości użytkowych.

 

                                    


 

 

 

 

 

Usługi pogwarancyjne:

  • regulacja okien: konserwacja, wymiana oraz regulacja okuć okiennych
  • przeróbka okien: na antywłamaniowe, rozwierne lub uchylno-rozwierne, zmiana kierunku otwierania okna, montaż dodatkowego wyposażenia (np. nawiewników, hamulca sterowanego w klamce),
  • naprawa okien: wymiana szyb i uszczelek, naprawa elementów okuć, wymiana okapników przyszybowych, usuwanie szkód po włamaniach.

Nasi przeszkoleni serwisanci służą również pomocą w usuwaniu ewentualnych problemów związanych np. z otwieraniem czy uchylaniem okien, będące wynikiem nieprawidłowej ich eksploatacji.

 

Kontakt z działem usług serwisowych:
tel./fax +48 17 859 56 82 e-mail: serwis@vidok.com