Formularz kontaktowy
x

NAPISZ DO NAJBLIŻSZEGO SALONU

Znajdź dystrybutora
x

SKONTAKTUJ SIĘ Z WYBRANYM SALONEM

Okna VIDOK w programie stacji TVN " Dom Marzeń"

14 czerwca rusza II edycja programu telewizji TVN „Dom Marzeń”. Główną nagrodą w programie jest dom o wartości 2,5 mln zł., który powstaje na prestiżowym osiedlu „Wilanówka” w warszawskim Wilanowie. W domu zostaną zainstalowane drewniane okna i drzwi marki VIDOK.

„Dom Marzeń” to polska adaptacja brytyjskiego formatu, podczas której zostanie zbudowany oraz w pełni wyposażony dom o powierzchni ponad 260 m2. Wyjątkowość programu polega na tym, że to nie eksperci, lecz jego uczestnicy przez trzy miesiące będą własnoręcznie budować swój wymarzony dom. Ciężka, wyczerpująca praca to nie jedyne wyzwanie 10 par. By jak najdłużej być w programie muszą zdobyć sympatię pozostałych uczestników, bowiem co tydzień to oni sami będą decydować, kto opuści program. W finale spotkają się dwie pary, a zwycięzców wybiorą widzowie. Wygrani otrzymają wspólnie budowany „Dom Marzeń”  na własność. Gospodynią projektu będzie Urszula Chincz – dziennikarka “Dzień dobry TVN”.


 Każdy szczegół domu został zaaranżowany przez znanego warszawskiego architekta Hernana Gomez. Zgodnie z oczekiwaniami do projektu wyselekcjonował najbardziej ekskluzywne materiały. Do budowy domu zostały wybrane drewniane okna i drzwi marki VIDOK.

Z przyjemnością bierzemy udział w projekcie „Dom Marzeń”. Wspieramy ludzi, którzy mają marzenia. Którzy poświęcając swój wysiłek, czas, energię walczą o ich urzeczywistnienie. A jedno jest pewne dom to najważniejsze miejsce z życiu człowieka. To coś więcej niż tylko budynek. Dlatego dbamy, by okna VIDOK spełniały wszystkie oczekiwania naszych klientów. By były energooszczędne, trwałe, szczelne i zapewniały komfort i bezpieczeństwo na lata – mówi Małgorzata Drapalska, Kierownik Marketingu firmy VIDOK.

 Do projektu została wybrana nowa linia okien drewnianych ENERGO, o doskonałych parametrach izolacyjności cieplnej i akustycznej. To nie jedyny aspekt, który został wzięty pod uwagę. Ważne było, by okna były trwałe, zapewniały komfort i funkcjonalność przez długie lata. Specjalnie wyselekcjonowane drewno Meranti o właściwej wilgotności klejone 4 – warstwowo i wykończone w systemie 4-powłokowym ( impregnacja w oddzielnym procesie oraz trzykrotne malowanie metodą hydrodynamiczną ) dawało taką gwarancję. Dodatkowo nowoczesna, designerska forma, bez żadnych zaokrągleń idealnie wpisała się w  trendy architektoniczne, zgodnie z którymi został zaprojektowany dom. Ogromne przeszklenia, drzwi tarasowe niskoprogowe to rozwiązania, które z całą pewnością ucieszą przyszłych mieszkańców. Pozwolą sycić się zielenią otaczającego dom ogrodu, a wpadające do środka naturalne promienie słoneczne nadadzą wnętrzom  niepowtarzalny styl i charakter. A wszystko to opatrzone pięknem naturalnego drewna oraz niebanalnymi dodatkami.

 Trzeba przyznać, że projekt pana Gomeza doskonale wpisuje się w nurt nowoczesnej architektury-  mówi Małgorzata Drapalska. Śmiało możemy uznać, że to projekt nowoczesny i funkcjonalny, a jednocześnie nie pozbawiony ciepła i elegancji. Jesteśmy przekonani, że przyszli zwycięzcy będą zachwyceni zastosowanymi w nim technologiami i rozwiązaniami. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników programu „Dom Marzeń” i  już teraz zapraszamy do salonów firmy VIDOK, gdzie każdy może urzeczywistnić swoje marzenia.

Oglądaj premierowe odcinki programu Dom Marzeń na antenie TVN w każdą środę o 20:55, powtórki w niedzielę o godz. 11:00.