Formularz
kontaktowy

Masz pytania?

Skorzystaj z formularza

Vidok Sp. z o.o.

Zobacz mapę
 
 

 

Siedziba spółki i salon:                                                                           

Rudna Mała 75                                                         
36-054 Mrowla                                                                                             

Zapraszamy do kontaktu: 

+48 17 859 56 59 sekretariat

                                                                    
                                                                               
+48 17 859 56 69                                                                            
biuro@vidok.com

 

Znajdź najbliższy salon:

Znajdź najbliższy salon

 

ul. Hetmańska 39

35-045 Rzeszów

+ 48 17 853 94 32

e-mail: s.szela@vidok.com

e-mail: l.paczkowska@vidok.com

 

KRS: 0000191980
NIP: 813-10-86-710
REGON: 690379060

ING Bank Śląski SA- SWIFT/KOD BANKU - INGBPLPW
NR KONTA: PL 31 1050 1562 1000 0090 3034 4197 (PLN)
NR KONTA: PL 84 1050 1562 1000 0090 3034 4213 (EUR)

PEKAO SA
NR KONTA: PL 19 1240 1792 1111 0010 0696 9410 (PLN)

Sekretariat

telefon:

+48 17 859 56 59

+48 17 859 56 60

fax:

+48 17 859 56 61

+48 17 859 56 60

e-mail:

biuro@vidok.com

Obsługa klientów indywidualnych

Magdalena Kiczek

t: +48 17 859 56 71

m: m.kiczek@vidok.com

s: m.kiczek.vidok

Grzegorz Welc

t: +48 17 859 56 69

m: g.welc@vidok.com

s: g.welc.vidok

 

Obsługa partnerów handlowych

Grzegorz Wiater

t: +48 17 853 92 98

m: g.wiater@vidok.com

s: g.wiater.vidok

Renata Welc-Drzał

t: +48 17 859 24 53

m: r.drzal@vidok.com

s: g.welc.vidok

Obsługa międzynarodowa

 

Michał Kula
Obsługa w języku angielskim

t: +48 17 853 92 46

m: m.kula@vidok.com

s: m.kula.vidok

Karolina Rogala Obsługa w języku niemieckim

t: +48 17 859 46 25

m: k.rogala@vidok.com

s: k.rogala.vidok

Paulina Bień-Rączka Obsługa w języku włoskim

t: +48 17 859 56 72

m: p.bien@vidok.com

s: p.bien.vidok

Richard Knežo Obsługa w języku słowackim

t: +421 556 71 15 45

m: vidok@stonline.sk

Monika Rączkowska Obsługa w języku francuskim

t: +48 17 859 56 63

m: m.raczkowska@vidok.com

Obsługa klientów instytucjonalnych

Wiesław Ciebiera

t: +48 17 859 56 79

m: w.ciebiera@vidok.com