Formularz
kontaktowy

Masz pytania?

Skorzystaj z formularza

Vidok Sp. z o.o.

Zobacz mapę

Salon sprzedaży

ul. Hetmańska 39

35-045 Rzeszów

+ 48 17 853 94 32

+ 48 17 853 93 62

+ 48 17 854 21 63

e-mail: m.brzycka@vidok.com

e-mail: l.paczkowska@vidok.com

e-mail: r.obrocki@vidok.com

Znajdź najbliższy salon:

Znajdź najbliższy salon

KRS: 0000191980 

NIP: 813-10-86-710
REGON: 690379060

ING Bank Śląski SA- SWIFT/KOD BANKU - INGBPLPW
NR KONTA: PL 31 1050 1562 1000 0090 3034 4197 (PLN)
NR KONTA: PL 84 1050 1562 1000 0090 3034 4213 (EUR)

PEKAO SA
NR KONTA: PL 19 1240 1792 1111 0010 0696 9410 (PLN)

 

CENTRALA:

36-054 MROWLA

Rudna Mała 75

tel.  +48 17 859 56 71

 

Sekretariat

telefon:

+48 17 859 56 59

+48 17 859 56 60

fax:

+48 17 859 56 61

+48 17 859 56 60

e-mail:

biuro@vidok.com

Obsługa klientów indywidualnych

Magdalena Kiczek

t: +48 17 859 56 71

m: m.kiczek@vidok.com

s: m.kiczek.vidok

Grzegorz Welc

t: +48 17 859 56 69

m: g.welc@vidok.com

s: g.welc.vidok

 

 

 

 

Obsługa Partnerów Handlowych

Michał Kula
Obsługa w języku angielskim

t: +48 17 853 92 46

m: m.kula@vidok.com

s: m.kula.vidok

Małgorzata Pakosz Obsługa w języku niemieckim

t: +48 17 850 80 23

m: m.pakosz@vidok.com

s: m.pakosz@vidok.com

Justyna Depa Obsługa w języku włoskim

t: +48 17 859 56 72

m: j.depa@vidok.com

s: j.depa@vidok.com

Richard Knežo Obsługa w języku słowackim

t: +421 556 71 15 45

m: vidok@stonline.sk

Monika Rączkowska Obsługa w języku francuskim

t: +48 17 859 56 63

m: m.raczkowska@vidok.com

Obsługa klientów instytucjonalnych

Wiesław Ciebiera

t: +48 17 859 56 79

m: w.ciebiera@vidok.com