Formularz kontaktowy
x

NAPISZ DO NAJBLIŻSZEGO SALONU

Znajdź dystrybutora
x

SKONTAKTUJ SIĘ Z WYBRANYM SALONEM

Kariera

                 VIDOK jest producentem najwyższej jakości stolarki otworowej z PVC, drewna i aluminium.                                        Siedziba firmy VIDOK oraz zakład produkcyjny mieszczą się w Rudnej Małej k. Rzeszowa.                                Od 1993 roku służymy Klientom swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie produkcji oraz montażu                                                                                  okien, drzwi, rolet i fasad.

         W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
praca na terenie Niemiec

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych na rynku niemieckim i ich bieżąca obsługa w zakresie realizacji sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie długoterminowych relacji biznesowych z nowymi klientami
  • badanie rynku, analiza danych
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia klientom kompleksowej obsługi

Oczekiwania:

  • biegła znajomości języka niemieckiego (w mowie i piśmie) oraz umiejętność konwersacji
  • doświadczenie w sektorze budowlanym
  • posiadanie umiejętności nawiązywania relacji biznesowych, zdolności negocjacyjnych i analitycznych
  • ukierunkowanie na sukces oraz nastawienie na realizację ambitnych zadań biznesowych
  • zdolność do kreatywnego, samodzielnego i dynamicznego działania
  • nienaganna prezencja i kultura osobista
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • prawa jazdy kat. B

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od efektów pracy (podstawa + premia)
  • pakiet szkoleń
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w przyjaznym, profesjonalnym i innowacyjnym zespole
Jak aplikować?

 Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@vidok.com

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”