Formularz kontaktowy
x

NAPISZ DO NAJBLIŻSZEGO SALONU

Znajdź dystrybutora
x

SKONTAKTUJ SIĘ Z WYBRANYM SALONEM

GoldEnergy - złota myśl technologiczna

Ideą  przewodnią marki VIDOK i motorem  rozwoju  jest  innowacyjność. Wdrażanie zaawansowanych  technologii  i kreowanie najnowszych rozwiązań technicznych to filozofia, która przyczynia się do ciągłego  doskonalenia produktów, skupiając u siebie najlepsze rozwiązania w branży.   

Od lat inżynierowie VIDOK w centrum badawczo-rozwojowym rzetelnie zamieniają idee w rzeczywistość. Uważnie wsłuchują się w potrzeby rynku i wyprzedzają trendy. Tak powstała nowa, wyjątkowa linia okien i drzwi GoldEnergy. To unikatowe połączenie zaawansowanej technologii i perfekcji wykonania. Linia dla tych, którzy wymagają więcej.

 

GOLDENERGY - UNIKATOWA TECHNOLOGIA

Float:right

 

Sekret jedynej na świecie opatentowanej technologii ukryty  jest  w  sercu  robota.  To  on  z najwyższą precyzją łączy każdy element okna. W sposób dotąd nieosiągalny przy użyciu innej metody - tworzy rewolucyjne zgrzewy bezszwowe. Ich powierzchnia jest płaska, jedwabista w dotyku, niemal niewyczuwalna pod dłonią. Idealne połączenie urzeka pięknem oraz subtelnością.

Jest to wyjątkowo trwałe i bezpieczne połączenie - jak w zamku błyskawicznym.

 

 

 GoldEnergy  to starannie zaprojektowana linia okien dedykowana dla świadomego inwestora z rozważnym podejściem do  energooszczędności. Opiera się na profilach o wielokomorowej geometrii (7 komór w profilu ramy) w klasie  jakościowej  „A” spełniającej najwyższe standardy  RAL  (PN-EN 12608). Głębokość  zabudowy 82 mm  gwarantuje wysoką  efektywność  energetyczną  (zakres od domu energooszczędnego po dom pasywny). 

 

Zastosowany trzyszybowy pakiet szybowy z ciepłą ramką TGI wyraźnie poprawia parametr cieplny stolarki i zapobiega kondensancji pary wodnej na krawędziach szyb.

Zastosowanie trzech uszczelek idealnie chroni przed hałasem, zimnem i wilgocią. Wysoka jakość materiału, z którego wykonane są uszczelki zapewniają ich długą żywotność, a co za tym idzie szczelność i niezawodność stolarki.

Powszechnie wiadomo, że energooszczędny produkt, by zachował swoje walory izolacyjne wymaga szczególnego osadzenia. Nawet najwyższej klasy okna mogą stracić swe właściwości przez błędny montaż i uszczelnienie. Inżynierowie VIDOK  szczególnie zwracają na to uwagę stosując ciepły montaż. 

 

 

Linia GoldEnergy dodatkowo może być wyposażona w innowacyjny Termo-profil, o wyjątkowych właściwościach cieplnych. To  jedyna  na  rynku europejskim  listwa  spełniająca  normy,  które  będą obowiązywać w Polsce  od 1.01.2021 – współczynnik 0,9 W/m2K.

 

                 KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA THERMO-PROFIL:

Zapewnia uszczelnienie strefy podparapetowej w klasie 4 szczelności, wypełnieie z pianki PUR U=0,025 W/M2K oraz specjalnie wyprofilowana uszczelka zapobiega tworzeniu się mostków termicznych na styku z ramą

Zapewnia ciągłość warstwy izolacyjnej

 Jest wytrzymały na nacisk zapewniając odpowiednie podparcie okna w murze

Ma możliwość piętrowania, pozwala na wykonanie szczelnego i ciągłego poszerzenia np. w przypadku drzwi balkonowych

Ułatwia montaż parapetów wewnętrznych i zewnętrznych.

 

 

   SPEKTAKULARNE ULTRAMATOWE WYKOŃCZENIE

 

Linia Okien GoldEnergy dostępna jest w  bogatej  palecie kolorystycznej. Unikalną propozycją jest najnowsze ultramatowe antracytowe wykończenie SPECTRAL.

To niezwykła,   najwyższej   jakości    powłoka,  która    zachwyca       ekskluzywnym     wyglądem,   aksamitnością   i  wyjątkową odpornością na zarysowania. To jedyna na rynku technologia pozwalająca na uzyskanie matu o tak niskim odbiciu światła. Spektakularne matowe wykończenie zaskakuje imponującą delikatnością odnosząc wrażenie, że ma się do czynienia z fakturą szlachetnego materiału. Ceniona jest szczególnie  przez architektów wpisując się w światowe trendy. 

Powłoka SPECTRAL została przetestowana w skrajnych warunkach laboratoryjnych wykazując niezwykłą wytrzymałość na warunki atmosferyczne (promieniowanie UV, temperaturę, opady oraz wilgoć).  Jest odporna na ścieranie, zarysowania i zabrudzenia (efekt ANTI-GRAFFITTI), dodatkowo jest łatwa w pielęgnacji.

7-LAT GWARANCJI  

Okna w linii GoldEnergy dzięki wyjątkowemu zaawansowaniu technologicznemu i dopracowaniu w najmniejszym detalu są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Badania wykazały, że wraz z upływem lat ich właściwości użytkowe pozostają na najwyższym poziomie.