Formularz kontaktowy
x

NAPISZ DO NAJBLIŻSZEGO SALONU

Znajdź dystrybutora
x

SKONTAKTUJ SIĘ Z WYBRANYM SALONEM

Żaluzje

zaluzje poziome al

Żaluzje poziome stanowią nowatorskie i bardzo eleganckie rozwiązanie w zakresie osłon przeciwsłonecznych. Nie tylko chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się, ale także spełniają rolę zaciemniającą. Do wyboru proponujemy Państwu żaluzje wykonane z lameli aluminiowych bądź PVC, doskonale sprawdzające się również w wilgotnych pomieszczeniach np. łazienkach. Dużą zaletą oferowanych żaluzji jest fakt, iż nawet w najbardziej nasłonecznionym pomieszczeniu nie odkształcają się ani nie tracą kolorów.

Największym jednak ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku oraz ilości wpadającego do pomieszczenia światła, poprzez ustawianie listków (lameli) pod różnym kątem. Służy do tego mechanizm łańcuszkowy, który pozwala również unosić i opuszczać żaluzję na dowolną wysokość.

 

Żaluzja pozioma witrażowaNowością są tzw. żaluzje witrażowe, które po całkowitym rozwinięciu przypominają efekt „mrożonej” szyby.

Różnorodność zastosowań, funkcjonalność oraz wysoka żywotność żaluzji poziomych powodują, że jest to bardzo praktyczny element dekoracji okien i wnętrz. W domu stanowią niezwykłą ozdobę i zastępują firankę.
Żaluzje poziome idealnie pasują do okien z PVC, drewna czy aluminium. Po zamontowaniu płaskiej kasetki stają się integralną częścią okna.

 

 


Cechy żaluzji:

  • montaż w świetle listew przyszybowych
  • niezawodny mechanizm koralikowy służący zarówno do podnoszenia i opuszczania żaluzji, jak i pochylania lameli
  • żyłki boczne utrzymujące żaluzje przy szybie nawet w oknie uchylonym
  • lamele o szerokości 16 i 25 mm wykonane z aluminium lub PVC (tylko szerokość 25 mm)
  • różne rodzaje uchwytów montażowych, także bezinwazyjnych dających możliwość montażu bez mechanicznej ingerencji w oknie
  • dostępne kolory kasetki to: biały, brązowy, beżowy, oksydowanym i drewnopodobny
  • bogata kolorystyka i wzornictwo (perforowane, gładkie, matowe, z połyskiem, wzorzyste)
  • łatwe w utrzymaniu czystości i ciche w obsłudze