Formularz kontaktowy
x

NAPISZ DO NAJBLIŻSZEGO SALONU

Znajdź dystrybutora
x

SKONTAKTUJ SIĘ Z WYBRANYM SALONEM

Drzwi wejściowe PVC

Drzwi inspirowane marzeniami...

Drzwi to wizytówka każdego domu. Dobrze wkomponowane w bryłę budynku podnoszą jego atrakcyjność i dodają mu charakteru. Chronią przed zimnem, deszczem i zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Zapewniają mieszkańcom optymalna ochronę przed włamywaczami, izolują od uciążliwego hałasu z otoczenia.

 

 


Wzornictwo i modele drzwi frontowych

Estetyczne wzornictwo oraz bogata kolorystyka wypełnień drzwiowych w połączeniu z dodatkowym wyposażeniem pozwoli Państwu trafnie dobrać model drzwi do wybranej stolarki okiennej, elewacji bądź wnętrza domu tak, aby wszystko tworzyło spójną, stylistyczną całość. Frezy, aplikacje, ozdobne oszklenia aa także detale typu klamki, pochwyty, wizjery nadadzą drzwiom oryginalny wygląd i podkreślą charakter domu. W domach tradycyjnych dobrze sprawdzą się wypełnienia klasyczne. w których występują ozdobne kasetony, zaokrąglenia, łuki. Miłośnikom nowoczesnego designu oferujemy drzwi o prostej, minimalistycznej formie, gładkich płytach z wykończeniami ze stali nierdzewnej.

Proponujemy kilkanaście modeli drzwi do wyboru, spośród których każdy każdy dostępny jest w wariancie jedno i dwuskrzydłowym, a także może być wzbogacony o naświetla górne lub doświetla boczne. Drzwi mogą otwierać się na zewnątrz lub do wewnątrz pomieszczenia.

Oprócz gotowych modeli wykonujemy również drzwi o według indywidualnych projektów. 


Budowa drzwi wejściowych

Budowa drzwi wejściowych oparta jest na konstrukcji profili wielokomorowych systemu Veka oraz wypełnień dekoracyjnych. Wzmocnienione stalą profile drzwiowe gwarantują idealną statykę i bezpieczeństwo funkcjonowania drzwi.

Warstwy wypełnienia drzwiowego wykonane zostały z tworzywa sztucznego odpornego na różnice temperatur i promieniowanie ultrafioletowe . Zastosowane wysokiej jakości laminaty (2 x 2 mm) wykonane z włókna szklanego i zatopione w żywicach poliestrowych wraz z utwardzoną pianką poliuretanową stanowią rdzeń izolacyjny drzwi. Klasa materiału B2 wg normy Din 4102.

Zastosowany w drzwiach system uszczelek obwiedniowych efektywnie chroni wnętrze domu przed wnikaniem wilgoci, zimna i zanieczyszczeń.


 

Chroń to, co cenisz najbardziej...  Zalety zamka automatycznego w detalach:
  •  Automatyczne ryglowanie w trzech punktach ( centralnym, dołem i górą)
  • Język rygla o wysuwie 20 mm dociska skrzydło drzwiowe do ramy i zapobiega ewentualnym odkształceniom, poprawia szczelność drzwi, zabezpiecza przez próbami nieuprawnionego otwarcia
  • Magnesy umożliwiają bezdotykowy wysuw języków ryglowych
  • Obrót kluczem powoduje wysunięcie dodatkowego rygla zamka głównego, który blokuje możliwość naciśnięcia klamki
  • Bezszszmerowy mechanizm wewnętrzny gwarantujący ciche zamykanie.

 

 

Zamek magnetyczny dostępny jest także w wersji AUTOTRONIC z możliwością otwarcia drzwi za pomocą:

  • pilota
  • czytnika linii papilarnych
  • czytnika zbliżeniowego
  • klawiatury numerycznej

 

 


 

 

Standardowe modele drzwi frontowych:

 

Costa

 Loretto

 Ontario

Nevada

Grenada

Torrino

 Bogota

Rawena

Bolivia

 Verona

Mocca

Modena

 

 


Wybierz Drzwi wejściowe PVC:

adeco Drzwi wejściowe - Adeco